Comarch ERP Enterprise Vlastnosti a funkcionality

Ergonomie a přizpůsobení systému

Comarch ERP Enterprise disponuje velmi přehledným uživatelským prostředím. Navíc umožňuje přizpůsobit uživatelské rozhraní vašim potřebám. Na základě autorizace můžete např. skrýt řadu vstupních polí a mnoho dalších prvků jako jsou tabulky, tlačítka, položky v menu.

Celý článek...
 

Architektura

Výběr ERP je zavazující pro delší časové období. Vzhledem k tomu, že architektura určuje důležité oblasti jako je:

  • otevřenost,
  • výkon,
  • možnosti rozšíření,
  • přijetí nových trendů,

může se chybné rozhodnutí při výběru ERP systému odrazit v neplánovaných nákladech.

Celý článek...
 

Výkon a rozšiřitelnost

Architektura Comarch ERP Enterprise je uspořádána tak, že může vždy růst společně s požadavky jeho uživatelů. ERP Enterprise může být logicky rozdělen do následujících vrstev:

  • uchování dat;
  • logika aplikace (včetně webového serveru);
  • grafické uživatelské prostředí (internetový prohlížeč).
Celý článek...
 

Otevřenost a flexibilita

Vyberete si libovolné databanky, operační systémy a hardware - Comarch ERP Enterprise je nezávislý na platformě.

Prodlužte Váš řetězec tvorby hodnot k zákazníkům a dodavatelům přímo s Comarch ERP Enterprise. Organizujte Vaše obchodní procesy tak, jak potřebujete. Zvolte si strukturu, která Vám vyhovuje.

Celý článek...
 

Podnikově-ekonomické funkce

Funkce
Comarch ERP Enterprise spojuje rozsáhlé podnikově-ekononické funkce, vynikající flexibilitu při zobrazení procesů a organizačních struktur. Funkcionality jako úložiště dat, management dokumentů nebo workflow, které doprovází a optimalizují Vaše procesy, jsou k dispozici pro všechny systémy již ve standardu.

Spolupráce
Scénáře přesahující podnik, jako je napojení zaměstnanců, zákazníků nebo dodavatelů, realizujete jedním kliknutím myší zasláním jednoduchého URL. Promyšlený koncept oprávnění řídí bezpečný přístup na Vaše data jak pro interní, tak také pro externí uživatele.

Multi-Site
Comarch ERP Enterprise podporuje Multi-Site. S ním budou přehledně zobrazeny obchodní procesy jedné podnikové skupiny uvnitř jen jedné databáze. S Multi-Site můžete  vytvořit Vaše organizační struktury v libovolné šířce a hloubce tak, jak existují ve skutečnosti. Je jedno, zda jsou části skupiny právně samostatné organizace nebo logicky související jednotky. Nezávisle na tom, zda se nacházejí v různých zemích a časových pásmech a tím také podléhají různé legislativní příslušnosti.

 

Hledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...
Comarch ERP Enterprise Vlastnosti a funkcionality