Daisy IT Služby

Služby

Naším cílem není „nainstalovat a zapomenout“! Jsme schopni plně pokrýt celý životní cyklus softwaru, počínaje sběrem požadavků přes jejich analýzu, následnou implementaci, integraci a zavedení, včetně trvalého sledování kvalitativních ukazatelů. Za samozřejmost považujeme nabídku školení, podpory i údržby – a to ve všech fázích projektu.

Předimplementační analýza

Nechte si zpracovat detailní analýzu činností a procesů ve vašem podniku. Úvodní analýzu vedeme formou pohovoru s Vámi. Zjišťujeme potřebné informace a vytváříme si přesný obraz o Vašich potřebách a připravujeme nejlepší řešení. Získejte jistotu, že informační systém bude dokonale splňovat vaše požadavky.

Audit a návrh IT infrastruktury

Nechte si prověřit stav vaší stávající IT infrastruktury. Zpracujeme detailní zprávu s návrhy na úpravy, které je vhodné, případně nutné provést, tak aby chod vašeho informačního systému byl bezproblémový.

Dodávka, instalace a konfigurace HW a SW

Využijte garance správné instalace a nastavení prostředí pro provoz informačního systému. Zajišťujeme dodávku a komponent nebo celých podnikových sítí, jejich následnou instalaci a údržbu.

Pronájem HW a SW

Chcete omezit náklady na budování či rozšiřování IT infrastruktury? Alternativou je  outsourcing potřebného prostředí. Přenechejte nám starosti spojené s údržbou serverů či zálohováním dat.

SaaS - Software jako služba

Nabízíme možnost pořízení informačního systému bez počáteční investice do licence, za pevnou, smluvně danou měsíční částku.  Více informací zde (Semiramis On Demand)

Implementace informačního systému

Po úvodní analýze, která přesně definuje chod vaší společnosti, nové požadavky i plány do budoucna následuje samotná implementace systému. Probíhá formou úzké spolupráce vašich zaměstnanců a implementačního týmu, o který se můžete opřít při nastavování a přizpůsobování systému, školení, převodu dat, testovacím provozu i samotném spuštění do ostrého provozu.

Poimplementační podpora a servisní služby

Zaručíme vám  plnou podporu chodu informačního systému. Aktualizace legislativních změn, hotline či vzdálené připojení pro zásah přímo v prostředí vaší firmy spolu s garantovanými odezvami na konkrétní problém, jsou jistotou, kterou získáte podpisem servisní smlouvy.

Přizpůsobení systému, zakázkové úpravy

Máte specifické požadavky? Nabízíme možnost libovolných zakázkových úprav.

Správa počítačové sítě

Zajistíme bezproblémový chod Vaší počítačové sítě. Zajišťujeme pro Vás tyto činnosti:

  • technickou podporu a opravy HW,
  • instalace, konfigurace a správu SW,
  • konfiguraci a průběžný dohled sítě,
  • optimalizaci provozu a výkonu,
  • průběžnou péči o bezpečnost dat.

Školení

Potřebujete získat nové znalosti ohledně legislativních změn či přecházíte na novou verzi informačního systému? Využijte našich školení, která můžeme realizovat přímo v prostředí vaší firmy.

 

Zaujal Vás některý náš produkt?
Domluvte si bezplatnou prezentaci!

Petr Horvát
Petr HorvátHledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...Daisy IT Služby