Daisy IT Novinky Rebranding portfolia Comarch

Rebranding portfolia Comarch

03.08.2011 – Produktové portfólio společnosti Comarch bylo sjednoceno pod jednotnou značku.

Dosud měly všechny produkty ze širokého portfolia  společnosti Comarch svůj specifický název i logo. Nicméně, pokud je na trh uváděno velké množství jednotlivých produktových značek, samostatné marketingové aktivity jen málo přispívají k posílení hlavní značky a naopak - jednotlivé značky mají jen malý prospěch z hlavní značky. Např. ERP značka Semiramis měla svůj vlastní profil značky, která se lišila graficky od hlavní značky Comarch, stejně tak i od ostatních ERP produktů.

 

„Stavíme se do pozice poskytovatele komplexního portfolia IT služeb pro malé a střední podniky. S řadou různých, nezávislých značek  však toto bylo možné jen v omezené míře. Proto jsme se rozhodli  standardizovat profil značky, který bude představovat Comarch jako poskytovatele vysoce kvalitních IT služeb s vysokou mírou rozpoznatelnosti napříč celým různorodým portfoliem. Tato nová image nám umožní efektivněji propojit naše marketingové aktivity a  pro naše zákazníky bude jasná a přehledná“, řekl prof. Janusz Filipiak, výkonný ředitel Comarch Group a generální ředitel společnosti Comarch Software und Beratung AG.

V budoucnosti budou všechny značky produktů pocházet budou z profilu značky Comarch.  Modrou barvu Comarch  doplní  odstín zelené, která se již používá v prezentaci hlavních značek.

Zde je přehled nových názvů produktů, které nabízíme z portfolia společnosti Comarch:
Comarch Semiramis > Comarch ERP Enterprise
Comarch Altum >Comarch ERP Business
Comarch ECOD >Comarch EDI

 

Hledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...Daisy IT Novinky Rebranding portfolia Comarch