Daisy IT Novinky Nová verze Comarch ERP Enterprise

Nová verze Comarch ERP Enterprise

17.11.2011 – Nová verze Comarch ERP Enterprise 5.1 obsahuje  mnoho nových funkcí a aplikací, zejména pro on-line obchodování a maloobchodní prodej.

 

Mobilní aplikace
Comarch ERP Enterprise (dříve Semiramis)  podporuje v nové verzi vývoj mobilních aplikací pro telefony iPhone a telefony s Androidem. Přístup je přes zabudovaný prohlížeč v těchto zařízeních. Stejně jako v dialogové aplikace ERP systému, jsou také mobilní aplikace platformě nezávislé a především jednoducjé na obsluhu a úpravy. To znamená, že manažeři si mohou kdykoliv vyvolat technické a podnikově-ekonomické ukazatele a informovat se o aktuálním stavu.

On-line prodej a koncový spotřebitel
On-line obchod je podporován novými funkcemi jako je platba předem, kontrola duplikátů a fonetické vyhledávání. Maloobchodní ceny jsou průběžmě zohledňovány, a to i v kalkulaci. Což umožňuje on-line obchod ještě lépe integrovat  do ERP systému. Comarch ERP Enterprise 5.1 také podporuje záležitosti záloh a vratných obalů, jakož i správu kontejnerů v prodeji, pořizování a skladové logistice.

Aplikace
Pro novou verzi bylo vyvinuto velké množství aplikací, které se vztahují ke konkrétním funkcím nebo na celé oblasti funkcí.  Mezi ně patří například nové funkční oblasti služeb, projektového řízení a správy smluv. Aplikace používají rozhraní nezávislé na verzích a tak umožňují jednoduché a cenově výhodné rozšíření Comarch ERP Enterprise o  nové funkcionality. Nad novou aplikaci CTI (Computer-Telephony-Integration) můžete integrovat např.  telefonní zařízení Call centra do Comarch ERP Enterprise.

Plánování prodeje
Nové je v Comarch ERP Enterprise  také plánování prodeje, založené na "Web Reports Book". Na základě multi-dimenzionální struktury kokpitu BI jsou vystavovány individuální plánovací zprávy.  Plánované hodnoty lze zadávat na všech úrovních klasifikace kmenových dat a rozdělit na podřazené prvky pomocí algoritmů. Plánované hodnoty lze převést do příslušných "kostek", a jsou tudíž k dispozici ve všech reportech a analýzách.

Řízení kampaní
Ke zlepšení partnerských kontaktů a získávání nových zákazníků přináší modul Management vztahů, který je více než jen CRM, mnoho nových funkcionalit. Takže  plánování kampaní bylo rozšířeno o funkci uvolnění kampaní a nové typy kampaní se speciálními funkcionalitami. Díky novým ukazatelům můžete úspěch kampaní lépe plánovat, sledovat a vyhodnocovat.

Vysoké standardy
„S každou novou verzí poskytujeme našim zákazníkům možnost získat z jejich podnikání ještě více. Například děláme mobilní aplikace tak, aby byly použitelné v každodenní práci a vytváříme tak skutečnou přidanou hodnotu. Kromě toho klademe vždy při vývoji velký důraz  na   všeobecnou platnost obchodních procesů, jakož i  na dodržování vysokých standardů, které stavíme na ergonomii našich řešení. Vše je zaměřeno na jediný cíl – na optimalizaci činnosti našich zákazníků, "říká Dr. Christoph Kurpinski, předseda představenstva společnosti Comarch Software und Beratung AG. Beratung.

 

Hledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...Daisy IT Novinky Nová verze Comarch ERP Enterprise