On Demand

Comarch ERP Enterprise je dostupný také jako řešení „On Demand“. Nainstalován v IBM výpočetním středisku může být tento ERP systém uveden jako služba přes internet.

Comarch ERP Enterprise poskytuje všechny funkce kompletně v internetovém prohlížeči; systém může být používán z libovolných míst, na klientovi není nutná žádná instalace softwaru ("Zero Administration Client"). Proto je Comarch Semiramis předurčen pro provoz On Demand.

Comarch ERP Enterprise On Demand se zaměřuje na podniky střední velikosti, které si přejí velmi flexibilní a snadno rozšiřitelný provoz jejich podnikového software. Zákazník si objedná řešení pro určitý počet uživatelů a podle toho, jak se podnik vyvíjí, může zvýšit nebo snížit počet uživatelů a snadno připojit nové pobočky. S tímto modelem provozu zákazníkovi odpadá starost o IT infrastrukturu tohoto podnikového software – což je aspekt, který získává na významu vzhledem ke stoupajícím požadavkům na bezpečnost informací podniku.
Také z ekonomického pohledu otevírá model „On Demand" zajímavé možnosti. Počáteční investice na ERP implementaci jsou nízké a zákazník má možnost přesunout náklady z oblasti investic do provozních výdajů a tímto přeměnit náklady fixní na variabilní
Comarch ERP Enterprise On Demand běží v IBM výpočetním středisku. Jako jeden z předních světových dodavatelů IT infrastruktury nabízí IBM vysoký stupeň dostupnosti, bezpečnosti a rozšiřitelnosti aplikací. Tento provozní model garantuje podporu 24x7.

 

Zaujal Vás některý náš produkt?
Domluvte si bezplatnou prezentaci!

Petr Horvát
Petr Horvát


Hledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...