Daisy IT Comarch ERP Business

Ocenění pro Comarch ERP BusinessComarch Altum vyhrál cenu oborného online magazínu Initiative Mittelstand.

Comarch Altum vyhrál prestižní ocenění Initiative Mittelstand za vyjímečnost v inovaci v rámci IT kategorie na veletrhu CeBIT 2009.


Comarch byl oceněn v kategorii „ISV / Software Solutions Partner of the Year” společnosti Microsoft za nejnovější ERP řešení - Comarch ALTUM.

Comarch ALTUM byl oceněn v soutěži “Microsoft Partner Program Awards 2008” , jejímž cílem je ocenit společnosti poskytující nejvíce inovativní produkty založené na technologiích Microsoft. Vítězové jednotlivých kategorií této soutěže byli vybráni ze 47 000 společností ze střední a východní Evropy.


"Best Solution Provider Product / Solution" pro· Comarch ALTUM

Pouze měsíc po světové premiéře zvítězil Comarch Altum – nejnovější řešení pro malé a střední podniky – v kategorii “Best Solution Provider Product / Solution” na IT ChannelVision Europe” konferenci v Římě. Je to druhé nejprestižnější ocenění pro nejnovější ERP systém společnosti Comarch. Systém byl odměněn za inovativnost a orientaci na firemní procesy.Sotva měsíc po oficiální premiéře· byla Comarch ALTUM udělena cena·· “Innovationspreis 2008”·
v kategorii „Nejvíce inovativní ERP systém“.
 

Zaujal Vás některý náš produkt?
Domluvte si bezplatnou prezentaci!

Petr Horvát
Petr Horvát


Hledání

Novinky

Comarch ERP Enterprise je ERP systém roku

1. 12. 2011 - V rámci 7. ERP  kongresu v Postupimi se Comarch ERP Enterprise umístil jako ERP systém roku v kategorii e-business!

Celý článek...
Daisy IT Comarch ERP Business